Služby hotelu

Nabízíme služby pro Váši zaslouženou relaxaci

V našem hotelu si můžete vybrat ze spousty doplňkových služeb. Budeme Vás hýčkat a postaráme se o skvělou zábavu po celou dobu Vašeho pobytu.

Golfový trenažér

Golfový trenažér je určen nejen vášnivým hráčům golfu, ale i nováčkům, kteří se chtějí golf naučit a získat první zkušenosti. Zařízení je umístěno v příjemné místnosti s posezením pro 20 osob.
Cena pronájmu 250,- Kč/hod.

Finská sauna

Po aktivně stráveném dni najdou naši hosté v hotelu příjemná místa k odpočinku, relaxaci a wellness. Je pro ně k dispozici horkovzdušná sauna pro max. 5 osob.
Cena pronájmu včetně prostěradla je 350,- Kč/hod.

Hotelový bazén

Ceny pro vstup do bazénu:
Dospělí příchozí 70 Kč/hod.
Děti do 13 let příchozí 40 Kč/hod.
Dospělí hoteloví hosté 50 Kč/hod.
Děti do 13 let hoteloví hosté 30 Kč/hod.
Pronájem celého bazénu 600 Kč/hod.
Zapůjčení osušky 30 Kč/ks
Děti do 3 let zdarma
Permanentka do bazénu (11 vstupů) 600 Kč
Hotelový bazén je z velké části prosklený s příjemným výhledem do okolní přírody. Bazén je vybaven vodními masážními tryskami. Jeho délka je 10,5 m x 4,5 m, hloubka 1,40 m.

Masáže a vodoléčba

Pro naše hosty máme připraveno několik druhů masáží. Kromě klasické nabízíme masáž relaxační, lávovými kameny, aroma masáž anebo masáž pouze některé části těla (např. horních či dolních končetin). VÍCE INFORMACÍ

Minigolf

Milovníci minigolfu si u nás také přijdou na své. V prostorách hotelu je pro vás nachystáno 6 drah. Určitě vám přijdou vhod při nevlídném počasí. U minigolf se dokáží skvěle zabavit i vaše ratolesti. Hole i míčky jsou samozřejmě k půjčení na recepci hotelu.
Cena pronájmu 150,- Kč/hod.

Společenské hry

V areálu hotelu je k dispozici několik druhů společenských her jako je stolní tenis, pétanque, kroket, elektronické šipky. Pro vaše děti jsou na recepci hotelu k dispozici zdarma společenské hry ( mikádo, puzzle, Člověče nezlob se …).
Petanque, kroket 50,- Kč/hod.
Stolní tenis – 1 souprava 50,- Kč/hod.
Elektronické šipky 30,- Kč/hod.