Ozdravné pobyty

Zregenerujte tělo i duši

Díky unikátní poloze v nejvyšším ochranném pásmu životního prostředí je náš hotel jako stvořený pro regeneraci těla i duše. Čerstvý, čistý a ničím nedotčený vzduch s vámi udělá ty pravé zázraky, a kdyby přeci jen bylo tělu potřeba pomoci, hravě to zvládneme. Ve spolupráci s paní Marií Filipiovou Vám náš hotel nabízí profesionální služby.

Vodoléčba

Perličková celotělová koupel. Účinek této koupele spočívá v jemné masáži kůže a podkoží, kterou vyvolává proud stlačeného vzduchu. Vzduch vychází z drobných trysek umístěných na dně vany, bubliny procházejí koupelí a způsobují třením o povrch těla jemnou masáž. Tím je vyvolán sedativní účinek, který má blahodárný vliv na psychiku i fyzickou kondici, zbavuje pocitů bolesti a napětí. Doba: 15 minut. Po koupeli pacient odpočívá v zábalu 15 min.

Skotské střiky

Střídání horké a studené vody patří mezi vodoléčebné procedury ovlivňující krevní oběh, dýchací cesty, nervový systém a žlázy s vnitřní sekrecí. Jedná se o velmi povzbudivou proceduru. Skotský střik je aplikován vodním tryskem ze vzdálenosti cca 3 metry.

Vířivá lázeň horních končetin

Voda o indiferentní teplotě je nasávána čerpadlem a tryskami je hnána zpět mísena se vzduchem. Dochází ke zmenšení otoků, uvolnění svalových kontraktur, zlepšení pohybu. Zlepšuje prokrvení, uvolňuje ztuhlé svaly. Éterické oleje v lázni uvolňují nosní dutiny a dýchací cesty.

Rašelina

Rašelina je aplikována formou obkladu, vhodné při chronickém nebo kloubním onemocnění. Při ztuhlém svalstvu, poruchách prokrvení, následcích nehod a také při prochlazení.

Inhalace

Jedná se léčebný postup spočívající ve vdechování par minerálních vod, roztoků léků nebo jejich aerosolů. Inhalovat lze pomocí speciálního přístroje (inhalátoru) nebo vdechováním par vroucí nebo ohřáté kapaliny. Nejčastěji se inhalací léčí astma a jiná onemocnění dýchacích cest. Je také výborným léčivým prostředkem při rýmě, zánětu průdušek nebo hrtanu, zánětu nosních dutin, bronchitidě .

Masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a lymfatický systém. Slouží k vyplavení látek vyvolávajících únavu. Snižuje bolest, zlepšuje se metabolismus tkání.

NABÍZENÉ MASÁŽE:

  • Zad a šíje / Dolních a horních končetin / Celková masáž.
  • Masáže lávovými kameny – používají se lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo. Uvolňují blokace a stažení svalů. Současně se při této masáži používá aromatický přírodní olej. Celý proces je pro klienta velmi příjemný.
  • Záda a šíje / Celková masáž.
  • Aroma masáže – klasická masáž, která spojuje ošetření celého těla nebo jeho části s použitím vonných olejů Levandulová/Pomerančová/Eucalyptová/Více-bylinná.
  • Speciální masáž pro ženy.
  • Slézovo-santalová – Masáž celého těla včetně dekoltu a obličeje. Regeneruje, zklidní, harmonizuje psychiku a povznáší mysl. Pro hebkou pokožku.

Dále jsou Vám k dispozici základní kosmetické služby.
Veškeré procedury jsou prováděny s kvalitními švýcarskými produkty JUST.
Pro více informací neváhejte kontaktovat naší recepci.
AKTUÁLNÍ CENÍK SLUŽEB